Cyklovozíky s multifunkčným využitím

Chceli by ste spoločne športovať aj s Vašimi deťmi? Bicykel, korčule, beh, turistika či klasický kočík na prechádzku. To všetko Vám ponúkajú cyklovozíky TaXXi, ktoré sú za skutočne rozumnú cenu s tým najlepším vybavením. Ak máte dvojičky alebo jednoducho dve detičky, určite oceníte aj dvojmiestnu verziu. Ak milujete šport a chcete makať aj pri deťoch, bude pre Vás ideálnou voľbou.

Cyklovozíky 2v1 a 3v1 sa líšia najmä v možnostiach využitia. Ak ho chcete iba na chôdzu a bicykel postačí Vám detský vozík za bicykel 2v1. Ak však chcete vyraziť aj na turistiku, či korčule odporúčame Vám vozík 3v1, kde oceníte najmä ručnú brzdu. Okrem toho je veľkou výhodou cyklovozíka aj jeho XXL úložný priestor, kde zbalíte celú rodinu aj na celodenný výlet.

Ak máte maličké bábätko, určite nezabudnite na miminkovník, s ktorým Vášmu dieťatku zabezpečíte maximálny komfort pri jazde. Okrem toho pri základnej výbave odporúčame aj clonu proti slnku a pláštenku proti dažďu. V teréne nikdy neviete, ako Vás počasie môže prekvapiť. Práve pre Vašu spokojnosť to sme pre pripravili aj ďalšie doplnky k cyklovozíku.


Odoo • Obrázok a text

Detské vozíky za bicykel od 389€

Odoo - vzorka 1 pre tri stĺpce

Doručenie a montáž

Cyklovozík Vám doručíme do 48hodín v pôvodnom balení, vo Vašej réžií bude montáž, ktorá vôbec nie je komplikovaná a na jej počesť sme pre Vás pripravili step-by-step video ako na to. Pozrite si unboxing video s montážou.

Odoo - vzorka 2 pre tri stĺpce

Ako zložiť a rozložiť cyklovozík?

Cyklovozíky sú skladateľné na pár stlačení. Uvoľníte riadidlá, vnútorné spony pre zloženie konštrukcie, uvoľníte kolesá a violá, zmestí sa pod posteľ, do skrine či komory bez toho aby zaberal priestor.

Odoo - vzorka 3 pre tri stĺpce

Ako na striedanie športov?

Ako prispôsobovať detské vozíky za bicykel TaXXi pre jednotlivé športy? Je to jednoduché, slúži na to výmena kolieska. Malé pre chôdzu, terénne pre turistiku a rameno pre pripevnenie o bicykel. Následne už len ručná brzda, ak ju potrebujete a je to hotovo!

Toto sa Vám zíde!