Odoo • Obrázok a text
Prvotriedny servis bicyklov
Opraviť bicykel nie je vždy jednoduchou záležitosťou. V prípade, že Váš stroj začal vykazovať známky poruchy, neváhajte a zverte nám bicykel do chvíľkovej starostlivosti. Vykonávame servis bicyklov a elektrobicyklov, pričom opravujeme bicykle zakúpené ako u nás, tak aj od iných predajcov. Doba trvania servisu závisí od aktuálneho vyťaženia servisu, závažnosti problému a taktiež od momentálnej dostupnosti dielov, ktoré sú potrebné na opravu. Prevažne je však bicykel hotový do dvoch pracovných dní. 

Servis kolobežiek

Nefunkčná elekotrokolobežka dokáže svojmu majiteľovi poriadne skomplikovať život, najmä keď vypovie svoju funkciu tesne pred odchodom do práce. V takýchto nepríjemných  prípadoch využite servis Origos, v ktorom Vám dokážeme opraviť Vášho dvojkolesového tátoša do pár hodín. Nakoľko je oprava elektrických kolobežiek pomerne finančne náročná, dbajte vždy na premyslený a kvalitný výber Vášho dopravného pomocníka. Skvelou voľbou sú elektrokolobežky značky Urban Electrics, ktorých je pomer ceny, kvality a výkonu skutočne výhodný.


Odoo • Text a obrázok


Expresná doprava

Platba cez GoPay

Najrýchlejší spôsob platby, je platba kartou cez online bránu GoPay.

Platba v hotovosti na dobierku

Môžete si zvoliť platbu aj v hotovosti, zaplatíte keď Vám kuriér privezie balíček. 

Bankový prevod

Platba vkladom, alebo prevodom priamo na náš bankový účet. Objednávka bude odoslaná po pripísaní sumy za objednávku na náš účet. 

Doprava v rámci SR

Pri objednávkach do 99€ stojí doprava 3,99€. Ak však nakúpite nad 99€ máte dopravu ZDARMA. Berieme ju na naše triko. 

Doba doručenia 

Objednávky odosielame najneskôr na druhý pracovný deň, následne doba doručenia udávaná kuriérom je 1-2 dni.

Sledovanie objednávky

Akonáhle bude objednaný tovar odovzdaný kuriérskej spoločnosti, na Váš mail zašleme odkaz s číslom Vašej zásielky, ktorú môžete sledovať. 

Najlepšia kvalita

Našim zákazníkom ponúkame produkty kvalitných značiek, ktoré sa vyznačujú originálnosťou a precíznym spracovaním. Mnohé z nich sú nositeľmi medzinárodných ocenení za bezpečnosť, dizajn či inováciu, čím si získali mnohých cyklo - fanúšikov. Medzi obľúbené patria značky ako Melon, Urban Iki, Frogbikes, TaXXi, Sunn, Besv a ďalšie. Keďže je pre nás kvalita produktov a spokojnosť zákazníkov prvoradá, všetky výrobky najskôr testujeme a po samotnom schválení ich uvádzame do predaja. 

Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text
Rodinná firma

Firma Origos vznikla z nápadu dvoch milujúcich rodičov, ktorí chceli dožičiť svojim deťom bezpečie a nekonečnú zábavu za každých okolností. Vďaka ich láske k deťom a športu vznikla multigeneračná značka, ktorej cieľom je vychovávať malých športovcov od útleho veku, stáť za ich úspechami a udržiavať jednotu rodiny najmä prostredníctvom spoločných športových aktivít. Sme tí, ktorí pomáhajú spájať generácie pomocou zdravého pohybu.