Spoznávajte svet
aj s tými najmenšími

Detské cyklistické sedačky Urban Iki v štýle japonskej kultúry Iki, ktoré si zamiluje nielen malý jazdec, ale aj rodič. Minimalistický originálny dizajn s japonským nádychom a maximálna bezpečnosť Vás presvedčia, že Urban Iki je tá správna voľba. 

Cyklosedačky Urban Iki

Bezpečnosť ako najvyššia priorita 

Predné, zadné sedačky na bicykel i junior sú navrhované a dizajnované tak, aby poskytovali tú najväčšiu bezpečnosť pri jazde. Či už je to samotná doska, na ktorej dieťa sedí, 5 bodový bezpečnostný pás (má ho máloktorá sedačka)  na pripútanie alebo detail ako úchytky nôh.

Doska je cielene navrhnutá tak, aby vyčnievala za dieťa. Dôvodom je to, že chráni dieťa pred oškretím či pádom, pretože vytvára ochrannú medzeru.

Päťbodový bezpečnostný pás je ľahko prispôsobiteľný veľkosti dieťaťa a sám si ho neodopne.

Úchytky nôh tiež môžete prispôsobiť a slúžia na to, aby deťom nehompálali nožičky či nevošli do kolesa, budú tam, kde majú byť.

Tým sme však neskončili, ak chcete aby bolo Vaše dieťatko pri jazde naozaj v bezpečí, nezabudnite na prilbu.


Odoo • Obrázok a text
 
 

Objavte ideálnu sedačku pre Vaše dieťa


Doprajte Vášmu dieťatu plnohodnotnú jazdu a premeňte bicyklovanie na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Značka Urban Iki ponúka široký výber detských cyklosedačiek, ktoré sú prispôsobené potrebám detí. Vybrať si môžete od pohodlných predných a zadných sedačiek až po junior kategóriu. Bez ohľadu na to, pre aký typ sedačky sa rozhodnete, každá deťom dožičí presne to, čo potrebujú - bezpečie, zábavu a štýl :)  

Aký je medzi sedačkami rozdiel? 

Rýchly návod ako si vybrať ideálnu sedačku. 

Odoo - vzorka 1 pre tri stĺpce

Predné sedačky na bicykel


Predné sedačky Urban Iki sú vhodné pre deti už od 9 mesiacov, s nosnosťou do 15kg a veľkým ohľadom na bezpečnosť.  Samotná montáž sedadla je veľmi jednoduchá a rýchla. Skladá sa z niekoľkých krokov, ktoré Vám zaberú len pár minút. 

Odoo - vzorka 2 pre tri stĺpce

 Zadné sedačky na bicykel 


Zadné sedačky Urban Iki je možné namontovať na každý štandardný nosič bicykla, ktorý udrží váhu aspoň 22kg. Sú vhodné pre deti od 9 mesiacov do 6 rokov.  K dispozícií je v dvoch variantoch a to ako SET s nosičom a adaptérom na bicykel, a ak nosič máte odporúčame túto variantu.

Odoo - vzorka 3 pre tri stĺpce

Junior sedadlá na bicykel


Junior detská sedačka je vhodná pre deti od 5 až do 10 rokov, s maximálnou nosnosťou 35kg. Je skladateľná, bezpečná a veľmi praktická najmä pri rýchlej preprave.  Sedačka je vybavená bedrovým pásom, ukrytým pod mäkkým vankúšom, ktorý zaisťuje väčší komfort, a okrem toho má aj pevné opierky nôh.

Nakombinujte si doplnky