Sme tu pre Vás!


Predajňa v Trenčíne je zatvorená od 22.12.2022 do 09.01.2023

Otváracie hodiny predajne

Pondelok, Streda, Piatok: 8:00 - 16:00

Utorok, Štvrtok: 8:00 - 16:00

Sobota, Nedeľa: Zatvorené

Telefónne číslo 

+421 918 913 843Adresa predajne

Kasárenská 2050, areál COLD,

911 05 Trenčín 

Zobraziť na mape

Potrebujete pomôcť? 


Neviete si poradiť s výberom bicykla a potrebujete zodpovedať otázky? Nie ste si istý či Vám daný produkt bude skutočne vyhovovať a slúžiť podľa Vašich predstáv? Navštívte predajňu Origos v Trenčíne a nechajte si poradiť od skúseného odborníka, ktorý Vám pomôže vybrať ktorýkoľvek model, určený ako na mieru pre Vás. V prípade, že by ste stále váhali, ponúkame možnosť vyskúšania si tovaru, o ktorý by ste mali záujem. Naviac okrem spomenutých služieb dokážete v kamennej predajni nakúpiť produkty za špeciálne zvýhodnené ceny. Neváhajte a navštívte nás, budeme sa na Vás tešiť. Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Servis bicyklov 

Opraviť bicykel nie je vždy jednoduchou záležitosťou. V prípade, že Váš stroj začal vykazovať známky poruchy, neváhajte a zverte nám bicykel do chvíľkovej starostlivosti. Vykonávame servis bicyklov a elektrobicyklov, pričom opravujeme bicykle zakúpené ako u nás, tak aj od iných predajcov. Doba trvania servisu závisí od aktuálneho vyťaženia servisu, závažnosti problému a taktiež od momentálnej dostupnosti dielov, ktoré sú potrebné na opravu. Prevažne je však bicykel hotový do dvoch pracovných dní. 

Servis kolobežiek


Nefunkčná elekotrokolobežka dokáže svojmu majiteľovi poriadne skomplikovať život, najmä keď vypovie svoju funkciu tesne pred odchodom do práce. V takýchto nepríjemných  prípadoch využite servis Origos, v ktorom Vám dokážeme opraviť Vášho dvojkolesového tátoša do pár hodín. Nakoľko je oprava elektrických kolobežiek pomerne finančne náročná, dbajte vždy na premyslený a kvalitný výber Vášho dopravného pomocníka. Skvelou voľbou sú elektrokolobežky značky Urban Electrics, ktorých je pomer ceny, kvality a výkonu skutočne výhodný.


Odoo • Text a obrázok
Cenníky a protokol na servis
Platinum Servis
Gold Servis
Bronz servis
Cenník
Protokol na servis