Cyklo sedačky Urban Iki s holandským dizajnom s filozofiou Iki gai.


Prémiové cyklosedačky, ktoré sadnú na každý bicykel. Čo ich robí špeciálnym? Práve praktická stránka a neodolateľný dizajn. Inštalácia vám zaberie len niekoľko minút. Či už ju chcete prvýkrát namontovať alebo zložiť dole. Nehovoriac o perfektnej kombinácií s UV clonou, ktorá chráni deti okrem slnka aj pred lietajúcim hmyzom. Tieto sedačky sú vďaka 5 bodovému bezpečnostnému systému maximálne bezpečné. Aj vďaka bezpečnosti a ich dizajnu získala značka  Urban Iki    5 prestížnych ocenení .Odoo • Text a obrázok

Prilby Melon, ktoré chytia za srdce každú vekovú kategóriu.


Nájsť tú pravú prilbu môže byť niekedy náročné. Dizajnové prilby Melon však splnia všetky vaše očakávania. Majú všetky praktické vlastnosti, ktoré hľadáte. Ako to vieme? Je o 30% ľahšia ako klasické prilby a aj napriek tomu oveľa lepšie tlmí nárazy.  Zistite o nich viac.  

 

Skutočné zážitky začínajú na odrážadle, objavte čaro značky S´cool!


Ešte chvíľu v Nemecku zostaneme, pretože vám chceme predstaviť  produkty , ktoré  využijete na nejednom výlete s deťmi. Odrážadlá, kolobežky, detské bicykle či cyklovozíky. Užívajte si zábavu s vašimi deťmi naplno. Pri ich výbere sme dbali na ich praktické vlastnosti, vizuálne prevedenie, a samozrejme, kvalitu.   


Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Výbava pre nadšencov MTB jazdenia od Kids Ride ShotGun. Čo tak zapojiť aj deti? 


Aj vaše deti milujú pocit, keď môžu dokázať niečo nové? Práve preto je tu značka pochádzajúca z Nového Zélandu – Kids Ride ShotGun. Tvoria ju nadšenci MTB jazdenia a chcú ho zdieľať aj so svojimi deťmi, preto vymysleli unikátne produkty pre deti ako MTB sedačka, riadidlá a lano na ťahanie aj pre väčšie deti.

Mestská legenda od S-bikes, ktoré vám nezaberú veľa priestoru ani v byte! 


Túžite po mestskej skladačke? Slovinská značka S-bikes ponúka verziu, ktorú jednoducho zložíte do auta, v kancli či v byte. Tieto bicykle sú známe najmä kvôli svojmu elektronickému pohonu, ktorého maximálny dojazd je až 65km. Vďaka tomu si budete istý, že vás nikde nenechá. Ktorá farba je vaša obľúbená, biela či  antracit šedá  ? 


Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Výkonné elektrobicykle od holandskej značky BESV


  Táto značka má rôzne zaujímavé a kvalitné prevedenia MTB bicyklov. Túžite po výkone aj v horách? Alebo by ste skôr siahli po mestskej dizajnovej vychytávke s možnosťou skladania?   Objavte ten,  ktorý sadne vášmu štýlu. 


The Urban búra predsudky! Osobná preprava môže byť oveľa jednoduchšia. 


Už vás nebaví čakanie na autobus, ktorý chodí každých 10 minút a ideálne keď vám utečie priamo pred nosom? Siahnite po prepracovanej elektrokolobežke, vďaka ktorej budete pánom svojho času VY, nie autobus. Nechajte sa očariť silou voľnosti a jeho funkčne prepracovanými vlastnosťami. Nájdite svoju vysnívanú  už dnes! 


Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Značka SUNN podporuje špičkových jazdcov už aj na Slovensku. Trúfnete si?


Ste vášnivý cyklista a chceli by ste vlastný bicykel ušitý na mieru vašim potrebám? Ak aj vy máte radi všetko nastavené podľa svojich parametrov,  potešíme vás . Práve vy ste dôvodom, prečo sme odštartovali spoluprácu s touto Francúzskou značkou dbajúcou na vývoj bicyklov a osobné požiadavky. Aktuálne máme v ponuke BMX-ky, MTB-čka ale nájde sa aj cestný bicykel!