Detské cyklosedačky
Urban Iki
Urban Iki by rado prinieslo trochu Iki do tvojho života! S koreňmi v Japonsku, Iki ako súčasť japonskej kultúry je blízka a vzácna.
Detské cyklosedačky Urban Iki boli vytvorené holandskými dizajnérmi tak, aby každý mohol mať časť Iki vo svojom živote. Iki je odvodené z japonského slova Ikigai. V preklade Ikigai znamená spôsob myslenia, ktoré môže zmeniť život. Chuť do života, životná motivácia, dôvod bytia – všetky tieto slová vystihujú jeho význam.
Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Holandský dizajn

Holandský dizajn poukazuje na mentalitu, pretože je nekonvenčný, kreatívny, odvážny, ale to najdôležitejšie, funkčný. Inšpirovaný ľuďmi, ktorými to hýbe. Presne tí, ktorí nachádzajú riešenia pre každodenné výzvy, a pracujú na ich vylepšovaní.

Technológia z Japonska

Urban Iki  spája východ so západom. Holandský dizajn sa zlučuje s japonskou technológiou. Na uliciach každého japonského moderného mesta môžete vidieť matky a otcov bicyklujúcich so svojimi deťmi v cyklosedačkách. Sedačkách, ktoré sú vytvorené podľa vysokej japonskej kvality a bezpečnostných štandardov. V Japonsku pôsobia už 80 rokov! 
Odoo • Text and Image

Dostupná cena

Skvelý nápad, dokonalý dizajn, vysoká kvalita, prístupná cena. Je to presne ako pocit niečo vyhrať! My ten pocit poznáme a preto sa s ním chceme podeliť. Cyklosedačky Urban Iki sú dostupné už od 55 € za navyššiu kvalitu, ktorá získala niekoľko ocenení ako German design award winner 2019, Reddot award winner 2019, Gold award 2019, German innovation award winner 2019. Komplexný produkt so všestranným využitím, ktorý spĺňa prísne kritéria bezpečnosti a naviac, za takú cenu.

TUV testované, schválené

Keď si kupujete nejaký produkt, veríte, že je bezpečný a zároveň aj kvalitný. Tak by to malo byť. My sa za svoj produkt cítime zodpovední a preto prioritne dbáme na bezpečnosť a kvalitu našich cyklosedačiek. V Európe norma „EN14344“ popisuje tie najdôležitejšie atribúty na zaistenie bezpečnosti. TUV je nezávislý inštitút, ktorý sa stará o testovanie a schvaľovanie produktov. Cyklosedačka Urban Iki sa vyznačuje pevnou nelámavou konštrukciou a 5 bodovým bezpečnostným systémom.

Odoo • Image and Text

Vytvor si vlastnú cyklosedačku

Sami si môžete nakombinovať dizajnové cyklosedačky s krásnymi farbami. Vy viete najlepšie, čo máte radi! Máte na výber z rôznych pastelových odtieňov a kombinácií. Či už máte záujem o celý set alebo jednoducho len o cyklosedačku. Taktiež aj doplnky farebne ladia. Stačí vybrať len podľa vašich preferencií a vkusu. 

Ľahké kliknutie a nainštalované

Nechceme, aby ste sa namáhali s našimi cyklosedačkami! Chceme, aby ste si ich užili spolu s vašimi ratolesťami. A preto, inštalačný proces sedačky na váš bicykel by mal byť čo najjednoduchší. S Urban Iki to netrvá dlhšie ako 5 minút práce, a môžete to urobiť sami. Ak pôjdete von bez vašich najmenších, môžete dať sedačku dole v sekunde.   S extra montážnym rámom alebo držiakom, ktoré si môžete kúpiť ako doplnok, môžete veľmi jednoducho vymeniť sedačky medzi bicyklami. Naozajstný šetrič peňazí. Iba klik a ideš!