Pozrite! Mária Čírová s dieťatkom v Chorvátsku doslova žiarili. Ako si užívali spoločné chvíle?

Elektrické bicykle niesú u nás žiadnou  novinkou. Dokonca sa  v tohtoročnej  sezóne stali priam hitom na výlety  do hôr, dovolenky, či bežné používanie. Jedným  krásavcom sa nedávno pochválila aj Majka Čírová,  ktorá cez sociálne siete predstavila novinku na Slovensku - Mestský elektrobicykel CF1 so štýlovým minimalistickým dizajnom. Ukázala, ako sa dá užiť dovolenka, spoznávať širšie okolie spoločne aj s najmenším členom rodiny Rubenkom. 

Z príspevkov na Instagrame bolo jasné, že  Majka si dovolenku s rodinkou na novom elektrobicykli nesmierne užíva. 

Každý jeden sa za nimi otáčal!

Z príspevkov na Instagrame bolo jasné, že  Majka si dovolenku s rodinkou na novom elektrickom bicykli nesmierne užíva. Sama uznala to, že za netradičnou, ale štýlovou kombináciou elektrobicykla s prednou sedačkou na bicykel sa každý obzeral. 


„Tešíme sa na každú jazdu 😉 je to najviac super!!! 😍🔥priznala Majka vo videu na sociálnych sieťach.

Odoo • Text a obrázok

Elektrický bicykel zdvojnásobil radosť z rodinnej dovolenky

Kontkrétne BESV CF1 FM je e-bicykel vhodný na každodennú premávku po meste. Má jednoduchý, minimalistický štýl, ktorý ohúri už na prvý pohľad. Batéria značky Darfon je integrovaná v motore a jej kapacita je 316Wh, čo je ideálne na krátke a stredne dlhé trasy po meste. Predný motor značky Bafang s 250Wh pohonom je integrovaný v ráme a má aj rýchlostný senzor. Jeho maximálna asistencia je  25km/h, presne tak, ako je stanovené Európskou normou. Nábojová prevodovka Nexus vám zabezpečí pohodlné jazdenie bez extra potrebnej starostlivosti o prehadzovačku. Vidno, že Majka si pri výbere elektrobicykla dala skutočne záležať. 

Odoo • Obrázok s popisom

Dali  si pozor na bezpečnosť? 

Pre vyššiu bezpečnosť má elektrický bicykel BESV CF1 FMv ráme integrované aj svetlo. Následne stačí už len nasadiť prilby a môže sa vyraziť na cesty. V predajni Origos v Trenčíne, sa vybavila prilbami celá rodinka Majky Čírovej. Prilbám MELONkám sa totižto nedá odolať. Sú ľahké, odolné voči nárazom, s magnetickou prackou a krásnymi dizajnom.

Melon prilby su vyrobené vo viacerých farbách aj veľkostiach dokonca aj v modeli Toddler pre najmänšie detičky: „Rubenko ju má veľmi rád. Je tam patentovaný X-kový systém ramienok, na záhlaví bábätka a zabezpečuje stabilné držanie prilby na hlavičke. Nachádza sa  naňom aj odrazka s integrovaným svetielkom, ktoré rád stláča.“ Pre tých, ktorí nie sú z Trenčína, odporúčame pozrieť sa na ich e-shop.

 
Odoo • Obrázok s popisom

A čo prudké slniečko pri mori? Vybavila pre neho aj sklo s UV filtrom.

Aj keď Majka jazdila na elektrobicykli, o bezpečnosť svojho Rubenka sa nemusela báť. Predná sedačka na bicykel bolo jeho obľúbené miesto, z ktorého si užíval dovolenku, komfortne usadený a pripútaný. Chránilo ho aj  predné sklo s UV filtrom, čiže žiadny vietor, prach, ani prímorské slniečko im nekazili spoločné radostné chvíle na bicykli. 

„Jazdenie vo dvojici nebolo nikdy zabavnejšie!!! 🤩❤️ Je super mať ho takto pri sebe miláčika malého😍😍😍Povedala Majka na svojom Instagrame.

Priamu recenziu a popis spomenutých produktov Majky Čírovej si môžete pozrieť vo výberoch na jej Instagramovom profile, alebo na profile predajne Origos.


 

Detské bicykle pre najmenších aj pre deti od 6 rokov. Aké typy existujú a ako ich vybrať?