7 tipov na vianočné darčeky pre deti i dospelých
Bádate nad tým, čo deťom pod stromček? Tu nájdete originálnu odpoveď.

Vianoce sú nenávratne za dverami a veľa z nás má hlavu plnú predvianočných príprav na sviatky. Neodmysliteľnou súčasťou sú darčeky, ktorými tak radi obdarúvame svojich blízkych. Zabudnite na všedné a klišé darčeky ako sú ponožky a papuče. Prinášame vám pár tipov na darček, ktorým potešíte deti aj dospelých, ktoré naplnia poslanie plnohodnotného využitia.

Odoo • Obrázok a text

Prilby Melon a Urban Iki nielen na bicykel 

Jedným so skvelých darčekom je práve prilba pre malých i veľkých nadšencov bicyklovania, korčuľovania, kolobežkovania, či skateboardu. Prilby od Origos sú dizajnovými vychytávkami, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy vďaka technológii spracovania In mold.  Pokiaľ preferujete jednofarebnú klasiku alebo máte radi aj odvážnejší vzor, u nás nájdete širokú škálu dizajnov už pre tie najmenšie detičky od 9 mesiacov.

Odrážadlo S´cool pedeX 

 Máte doma malé ratolesti, ktoré majú už za sebou prvé kroky a radi skúmajú okolitý svet? Pre vašich najmenších ideálny darček na voľný čas strávený vonku, odrážadlo pedeX. Modely od Origos ulahodia každému vkusu a preferenciám. Väčšina modelov je určená od 2 rokov. Každý model je niečím špecifický –  stojan, brzda, košík, protišmykové riadidlá a stúpadlá, kolesá z EVA peny alebo pneumatiky s ventilom, stačí si len vybrať.

Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Kolobežky S´cool flaX

Ak milujete voľnosť a radi trávite voľné chvíle vonku, skvelým priateľom bude pre vás kolobežka flaX. Origos ponúka viacero modelov s menšími alebo väčšími kolieskami. Jednoducho viete kolobežku zložiť a prevesiť na plece. Detský model Disco má dokonca LED kolieska, ktoré za jazdy svietia a deti ich milujú. Ak máte doma teenagera, ktorý zbožňuje pumptrack a freestyle jazdy, tak jasná voľba je kolobežka stunt.

Detský bicykel S'cool

Míľníkom v živote každého dieťaťa je jeho prvý bicykel a Origos by bol rád pri tom. Preto nájdete na našom e-shope výber z viacerých modelov a dizajnov, pri ktorých zaplesá každé detské srdce. Či už máte doma malého kreatívca alebo futbalistu máme bicykel pre každého!


Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Cyklistické rukavice Chiba

To pravé orechové, ktoré poteší vášnivých malých i veľkých cyklistov sú cyklo rukavice do každého počasia. Pre najmenších môžete vyberať so širokej škály vzorov so zvieratkami, glitrami a motívmi s 3D a svietiacim efektom. Rukavice rastú zároveň s vaším dieťaťom. Rukavice sú vyrábané z priedušných kvalitných materiálov. Pre dospelých nájdete rukavice s rôznymi vychytávkami ako je Quick Pull – putká pre rýchle stiahnutie, s gélovými vložkami proti stŕpnutiu rúk alebo froté materiál pre utieranie potu.

Elektrokolobežka the Urban 

Vyhnite sa ranným zápcham a preplnenej MHD. Pokiaľ máte v rodine a v okruhu svojich blízkych nadšencov pre EKO dopravu, tak ich na 100% poteší darček v podobe elektrokolobežky. Pneumatiky sú prispôsobené svojou veľkosťou aj nerovnejším terénom. Vďaka adekvátnemu dojazdu a možnosti zrýchlenia si užijete jazdu do mesta, do práce alebo za priateľmi na jedno nabitie.


Odoo • Text a obrázok
Odoo • Obrázok a text

Skladací elektrobicykel  S-bikes

Ak preferujete skôr bicykel ako lepšiu EKO variantu na osobnú dopravu, tak práve skladací elektrobicykel je skvelou voľbou. S-BIKES F50e sa vyznačuje ľahkým hliníkovým rámom. Zásluhou výkonnej batérie uznávaného výrobcu Samsung Vám pomôže pri Vašej ceste až 65 km ďaleko v ECO režime iba s jedným nabíjaním. Nabíjanie prebieha prostredníctvom obyčajnej domovej elektrickej zásuvky. Súčasťou batérie je USB port, ktorým je možné nabiť telefón.

Ako vybrať BMX bicykel a na čo nezabudnúť pri výbave: tipy, rady a odporúčania